ABS nurse watch Simone
Από
7,24 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 8,94 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,94 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 11,09 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1116-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS nurse watch Simone"
ABS nurse watch, with a rectangle, printable plate with a safety pin. Batteries included.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Cell-SR626SW |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 27 x 26.9 x 48.8 cm |
| OuterCartonDimension: | 27 x 26.9 x 48.8 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 5.69 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 4.8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 6000 |
| Ύψος: | 13mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9102110000 |
| Βάρος: | 26g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 85mm |
| Πιστοποιητικά: | Battery 2006/66/EC, MSDS, D.o.C EMC/CE, EMC, D.o.c. EMC/UKCA, RoHS, BSCI |
| Πλάτος: | 40mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση