ABS multifunctional tool Edith
Από
1,77 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,18 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,18 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,70 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-2199-050999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS multifunctional tool Edith"
ABS mini plastic toolkit with four different screw bits, two cross-head and two flat-head, spirit level, and a blue LED light. Batteries included.
| Colour: | black/silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | Cell-LR44 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 32.5 x 31 x 36 cm |
| OuterCartonDimension: | 32.5 x 31 x 36 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.46 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 6000 |
| Ύψος: | 20mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8205400000 |
| Βάρος: | 45g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 140mm |
| Πιστοποιητικά: | Battery 2006/66/EC, MSDS, EN 62471:2008 (LVD), EMC, D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA, PAHs, RoHS, Phthalates |
| Πλάτος: | 27mm |
| Υλικός: | ABS, Steel |
Σύνδεση