ABS multifunctional light Araminta
Από
14,83 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 18,31 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 18,31 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 22,70 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1206638-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS multifunctional light Araminta"
ABS multifunctional light with RGB camping functionality and a detachable flashlight featuring a carabiner hook and 4 light functions. Offers 8 colors, with white having 2 light modes. The other 7 colors can be set to a changing color mode by holding the button. The flashlight has an 800 mAh battery, and the camping light has a 2,400 mAh battery. Includes Type-C charging. Individually packaged in a cardboard box
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 51.5 x 51.5 x 41 cm |
| OuterCartonDimension: | 51.5 x 51.5 x 41 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 32 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 256 |
| Ύψος: | 190mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000 |
| Βάρος: | 333g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 120mm |
| Πλάτος: | 120mm |
| Υλικός: | ABS, PP |
0 από 0 κριτικών
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.