ABS mobile phone ring Brandy
Από
0,30 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,30 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,30 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,37 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8472-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS mobile phone ring Brandy"
ABS mobile phone ring. Self-adhesive. Diameter of the ring: 3 cm.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 200 |
| OuterBoxDimension: | 45 x 20.5 x 32 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 20.5 x 32 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 2000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10.73 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.3 |
| Outlet: | ναι |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 26000 |
| Ύψος: | 7mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909790 |
| Βάρος: | 5g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 33mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Πλάτος: | 31mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση