ABS mobile phone holder Laura
Από
2,37 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,93 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,93 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,63 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-9181-032999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS mobile phone holder Laura"
ABS mobile phone holder with flexible bracket that adjusts to the size and position of the phone. Packaged in gift box.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 50 x 25 x 57 cm |
| OuterCartonDimension: | 50 x 25 x 57 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.2 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1800 |
| Ύψος: | 34mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909790 |
| Βάρος: | 55g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 101mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Πλάτος: | 50mm |
| Υλικός: | ABS, Silicone |
Σύνδεση