ABS mobile phone holder Everett
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,26 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,26 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,52 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 25 |
| OuterBoxDimension: | 49.5 x 40.5 x 48.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 49.5 x 40.5 x 48.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.25 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.6 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1200 |
| Ύψος: | 130mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909700 |
| Βάρος: | 81g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 69mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Πλάτος: | 70mm |
| Υλικός: | ABS, Rubber |
Σύνδεση