ABS mobile phone holder Didi
Από
2,17 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,68 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,68 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,32 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-865144-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS mobile phone holder Didi"
ABS mobile retractable phone holder.With carton box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 38 x 33.5 x 26 cm |
| OuterCartonDimension: | 38 x 33.5 x 26 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 3000 |
| Ύψος: | 11mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909790 |
| Βάρος: | 107g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 110mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Πλάτος: | 68mm |
| Υλικός: | ABS, Silicone |
Σύνδεση