ABS mobile phone holder Clayton
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,61 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,61 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,00 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 44.5 x 30.5 x 38 cm |
| OuterCartonDimension: | 44.5 x 30.5 x 38 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 300 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.47 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.2 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 7200 |
| Ύψος: | 77mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909700 |
| Βάρος: | 33g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 75mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates |
| Πλάτος: | 32mm |
| Υλικός: | ABS, PVC |
Σύνδεση