ABS mini fridge Kaleida
Από
55,02 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 67,92 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 67,92 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 84,22 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-6545-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS mini fridge Kaleida"
ABS mini fridge with space for six cans. Voltage: DC 12V AC 100-240V. Cooling capacity: -20 to -25 Celsius below ambient temperature (lowest temperature is around -2 Celcius). Heating capacity: 50 Celsius.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 80 x 27.5 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 80 x 27.5 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 4 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.79 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 80 |
| Ύψος: | 270mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8418402000 |
| Βάρος: | 1995g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 250mm |
| Πιστοποιητικά: | EN50498, PAHs, RoHS, EMC, D.o.C LVD/CE, IEC60335-2 24 (LVD), D.o.C EMC/CE, BSCI |
| Πλάτος: | 190mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση