ABS mini COB flashlight Dan
Από
2,45 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,02 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,02 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,74 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1171432-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS mini COB flashlight Dan"
ABS mini COB flashlight (300 lumens) with a magnet and stand function. Rechargeable with a USB Type-C charger. Features 3 light modes: high, medium, and flash. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-polymeer |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 38 x 26 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 38 x 26 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 6000 |
| Ύψος: | 20mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 45mm |
| Πλάτος: | 45mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση