ABS memo tape dispenser Francesco
Από
0,98 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,21 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,21 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,50 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8285-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS memo tape dispenser Francesco"
Plastic memo tape dispenser. The colors of the memo tape are blue, green, yellow, orange and pink (2.5 m each).
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 34 x 33 x 42 cm |
| OuterCartonDimension: | 34 x 33 x 42 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 400 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 9600 |
| Ύψος: | 18mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4820103000 |
| Βάρος: | 32g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 65mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, PCP, Lead |
| Πλάτος: | 65mm |
| Υλικός: | ABS, Paper, PS |
Σύνδεση