ABS massage gun Axel
Από
12,41 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 15,32 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 15,32 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 19,00 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1097551-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS massage gun Axel"
ABS massage gun with brush motor (speed 1.800 - 3.200 rpm) and 1.200mAh rechargeable battery. 5V input and 6 levels of intensity to massage the muscles. Individually packaged per piece in giftbox, including 4 massage heads.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 44 x 34 x 42 cm |
| OuterCartonDimension: | 44 x 34 x 42 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 20 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.7 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 480 |
| Ύψος: | 250mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9019101000 |
| Βάρος: | 685g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 200mm |
| Πλάτος: | 70mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση