ABS luggage trolley Ulf
Από
80,92 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 99,90 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 99,90 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 123,88 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1097527-491999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS luggage trolley Ulf"
ABS luggage trolley (20 inch) with front zippered laptop pocket, 8 wheels, and three-level handle system. Includes number lock and separate plate for laser engraving. With USB port.
| Colour: | Dark Grey |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 41 x 25 x 55 cm |
| OuterCartonDimension: | 41 x 25 x 55 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 4 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 3.15 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 24 |
| Ύψος: | 540mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202125000 |
| Βάρος: | 3150g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 400mm |
| Πλάτος: | 240mm |
| Υλικός: | ABS, Paper, Iron, Polyester 210D |
0 από 0 κριτικών
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.