ABS luggage trolley Elke
Από
76,16 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 94,03 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 94,03 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 116,60 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1097548-005999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS luggage trolley Elke"
ABS luggage trolley (20 inch) with 8 wheels and a three-level handle system. Includes number lock and a separate plate for laser engraving.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 37.5 x 24 x 61 cm |
| OuterCartonDimension: | 37.5 x 24 x 61 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 3.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 2.8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 26 |
| Ύψος: | 580mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202125000 |
| Βάρος: | 2550g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 370mm |
| Πλάτος: | 230mm |
| Υλικός: | ABS, Paper, Iron, Polyester 210D |
0 από 0 κριτικών
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.