ABS luggage tag Jenson
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,35 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,35 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,43 € |
| Variation: | Standard option |
|---|---|
| Χρώμα: | White |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 32 x 28.5 x 36 cm |
| OuterCartonDimension: | 32 x 28.5 x 36 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 15000 |
| Ύψος: | 4mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909700 |
| Βάρος: | 15g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 78mm |
| Πιστοποιητικά: | PAHs, Phthalates |
| Πλάτος: | 54mm |
| Υλικό: | ABS, PVC |
Σύνδεση