ABS luggage scale Landon
Από
4,03 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,97 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,97 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,16 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-6443-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS luggage scale Landon"
ABS digital luggage scale with an on/off button and a wrist strap. Batteries included. Minimum capacity of 1 kg, maximum capacity 40 kg.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Cell-CR2030 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 48 |
| OuterBoxDimension: | 59 x 22 x 31 cm |
| OuterCartonDimension: | 59 x 22 x 31 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 144 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10.73 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.79 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 3600 |
| Ύψος: | 26mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8423828900 |
| Βάρος: | 51g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 101mm |
| Πιστοποιητικά: | Battery 2006/66/EC, PAHs, RoHS, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, MSDS, EMC, D.o.C EMC/CE, BSCI |
| Πλάτος: | 37mm |
| Υλικός: | ABS, Metal, Polyester |
Σύνδεση