ABS lightbulb Dalton
Από
3,01 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,72 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,72 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,61 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1171430-023999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS lightbulb Dalton"
ABS lightbulb (60 lumens) with a 400mAh rechargeable battery. USB-C charging type. Features a metal clip and three light modes. IPX3.
| Colour: | cobalt blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 30 |
| OuterBoxDimension: | 40.5 x 34.5 x 39.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 40.5 x 34.5 x 39.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.6 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1440 |
| Ύψος: | 174mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9405423100 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 60mm |
| Πλάτος: | 60mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση