ABS light Hadrian
Από
10,94 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 13,51 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 13,51 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 16,75 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1206645-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS light Hadrian"
ABS light with a rechargeable camping lamp featuring two light functions. Includes an 8-meter light string that can be retracted with a spool. Powered by a 1,000 mAh battery with Type-C charging. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 40.5 x 23 x 29.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 40.5 x 23 x 29.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 40 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1200 |
| Ύψος: | 48mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9405494000 |
| Βάρος: | 169g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση