ABS laser pointer Manon
Από
14,64 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 18,07 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 18,07 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 22,41 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8253-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS laser pointer Manon"
Plastic (ABS) laser pointer with USB connection.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | UM4-AAA-LR03 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 51 x 21.2 x 27.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 51 x 21.2 x 27.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 5.66 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 3000 |
| Ύψος: | 15mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8471607000 |
| Βάρος: | 47g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 138mm |
| Πιστοποιητικά: | EN 60825-1, IEC 60950-1, D.o.C. RED, RED (Radio Equipment Directive), MSDS, PAHs, RoHS, EMC, EN 62479:2010, Test Setup & EUT Photographs, EN 62368, D.o.c. RED UKCA |
| Πλάτος: | 15mm |
| Υλικός: | ABS, Rubber |
Σύνδεση