ABS kitchen timer Lorelei
Από
3,01 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,72 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,72 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,61 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-6516-032999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS kitchen timer Lorelei"
Plastic kitchen timer with minute and second modes and magnetic back. Batteries included.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Cell-LR54 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 37.5 x 33 x 21 cm |
| OuterCartonDimension: | 37.5 x 33 x 21 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.97 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.2 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 9600 |
| Ύψος: | 9mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9106900000 |
| Βάρος: | 23g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 70mm |
| Πιστοποιητικά: | D.o.C EMC/CE, EMC, PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, Phthalates, Air-Safe Transport of Goods, Sea-Safe Transport of Goods, MSDS, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Πλάτος: | 52mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση