ABS key holder with light Carly
Από
0,58 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,72 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,72 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,89 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-2411-021999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS key holder with light Carly"
ABS mini torch and key holder. Batteries included.
| Colour: | neutral |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | Cell-LR54 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 56 x 25 x 20 cm |
| OuterCartonDimension: | 56 x 25 x 20 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.82 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 21000 |
| Ύψος: | 40mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7326909800 |
| Βάρος: | 16g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | RoHS, D.o.C EMC/CE, EMC, IEC 62471, MSDS, Safety Data Sheet (SDS) |
| Υλικός: | ABS, Acrylic, Steel |
Σύνδεση