ABS key holder with bottle opener Karen
Από
0,88 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,09 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,09 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,35 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1825-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS key holder with bottle opener Karen"
ABS key holder with bottle opener, one white LED, and tape measure (1 meter). Batteries included.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | Cell-LR41 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 33 x 31 x 21 cm |
| OuterCartonDimension: | 33 x 31 x 21 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 400 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 16.07 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 12000 |
| Ύψος: | 12mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000 |
| Βάρος: | 29g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 80mm |
| Πιστοποιητικά: | EMC, D.o.C EMC/CE, IEC 62471, Cadmium, PAHs, Phthalates, Safety Data Sheet (SDS) |
| Πλάτος: | 35mm |
| Υλικός: | ABS, Iron, Steel, LED |
Σύνδεση