ABS key holder tape measure Lorena
Από
0,55 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,68 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,68 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,84 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-2131-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS key holder tape measure Lorena"
ABS key holder with tape measure (1,5 meter) and metal ring.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 34 x 32 x 21 cm |
| OuterCartonDimension: | 34 x 32 x 21 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 11000 |
| Ύψος: | 18mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9017801000 |
| Βάρος: | 25g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 60mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, SVHC's, UKCA, BSCI |
| Πλάτος: | 43mm |
| Υλικός: | ABS, Metal |
Σύνδεση