ABS key holder tape measure Dane
Από
0,72 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,89 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,89 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,10 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-2130-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS key holder tape measure Dane"
ABS key holder with tape measure (2 meter) and metal ring.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 60 |
| OuterBoxDimension: | 35 x 29.5 x 26.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 35 x 29.5 x 26.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 480 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.49 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.4 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 14400 |
| Ύψος: | 15mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9017801000 |
| Βάρος: | 27g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 53mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Nickel, Phthalates, Lead, BSCI |
| Πλάτος: | 47mm |
| Υλικός: | ABS, Steel 60C |
Σύνδεση