ABS key holder Samara
Από
0,48 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,59 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,59 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,73 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-2544-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS key holder Samara"
Plastic compass key holder with metal ring. For promotional use only.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 34.5 x 35 x 42 cm |
| OuterCartonDimension: | 34.5 x 35 x 42 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.31 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 20000 |
| Ύψος: | 10mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7326909800 |
| Βάρος: | 9g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Nickel, Lead |
| Υλικός: | ABS, Metal, Iron |
Σύνδεση