ABS ink pen Karin
Από
0,24 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,30 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,30 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,37 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1097471-003999127
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS ink pen Karin"
ABS gel ink pen with metal clip and ABS cap. The cap has a transparent window. Black ink with a writing length of 400m.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Variation: | Black refill |
| Writing Color: | Black ink |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 53 x 31 x 22 cm |
| OuterCartonDimension: | 53 x 31 x 22 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.8 |
| QuantityOnPallet: | 30000 |
| Ύψος: | 144mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608109200 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Υλικός: | ABS, Iron |
Σύνδεση