ABS ice scraper and snow brush Justin
Από
8,51 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 10,50 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 10,50 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 13,02 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-5961-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS ice scraper and snow brush Justin"
ABS ice scraper with snow brush and a telescopic handle, extendable to a length of 100 cm.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 89 x 22 x 22.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 89 x 22 x 22.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 20 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.2 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.2 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 300 |
| Ύψος: | 40mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9603909900 |
| Βάρος: | 340g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 1135mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Πλάτος: | 110mm |
| Υλικός: | ABS, Aluminium, PVC, EVA |
Σύνδεση