ABS ice scraper and polyester glove Doris
Από
1,66 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,05 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,05 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,54 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-5817-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS ice scraper and polyester glove Doris"
ABS ice scraper in a polyester (210D) glove.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 25 |
| OuterBoxDimension: | 48 x 31 x 55 cm |
| OuterCartonDimension: | 48 x 31 x 55 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.61 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.4 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 1500 |
| Ύψος: | 15mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909700 |
| Βάρος: | 101g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 275mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde |
| Πλάτος: | 160mm |
| Υλικός: | ABS, Polyester 210D |
Σύνδεση