ABS ice scraper and polyester glove Ashton
Από
1,98 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,44 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,44 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,03 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-5807-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS ice scraper and polyester glove Ashton"
ABS ice scraper in a polyester glove with black fleece lining.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 25 |
| OuterBoxDimension: | 39.5 x 39.5 x 32.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 39.5 x 39.5 x 32.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.44 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 1200 |
| Ύψος: | 38mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909790 |
| Βάρος: | 131g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 360mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Formaldehyde, AZO Dyes/Amines, Lead, Colour Release |
| Πλάτος: | 150mm |
| Υλικός: | ABS, Fibreglass, Polyester |
Σύνδεση