ABS ice scraper Doug
Από
2,88 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,55 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,55 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,40 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1172199-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS ice scraper Doug"
ABS ice scraper with a PET brush and a beech wood handle. Individually packaged in a recycled polybag.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 25 |
| OuterBoxDimension: | 41 x 29 x 40.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 41 x 29 x 40.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1600 |
| Ύψος: | 30mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9603909900 |
| Βάρος: | 193g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 370mm |
| Πλάτος: | 80mm |
| Υλικός: | ABS, PET |
Σύνδεση