ABS ice bucket with speaker Annabel
Από
35,21 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 43,47 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 43,47 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 53,90 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1042190-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS ice bucket with speaker Annabel"
ABS ice bucket with speaker. color-changing lights in the bottom and wireless technology. 1200mAh battery. The speaker is 5 watts. Packaged per piece in a colored gift box.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-polymeer |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 72.5 x 51.5 x 25 cm |
| OuterCartonDimension: | 72.5 x 51.5 x 25 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 6 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.2 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.2 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 72 |
| Ύψος: | 292mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924100090 |
| Βάρος: | 742g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 247mm |
| Πιστοποιητικά: | EN 62368, EMC, EN 300 328 (RED), EN55032:2015, RED (Radio Equipment Directive), EMC (EN 301 489-1), Test Setup & EUT Photographs, EN 62479:2010, EN 62471:2008 (LVD), Cadmium, PAHs, RoHS, Lead, Temperature test, Splash Proof, Waterproof/water resistant |
| Πλάτος: | 232mm |
| Υλικός: | ABS, Iron, PP, Silicone |
0 από 0 κριτικών
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.