ABS humidifier Ronin
Από
6,97 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 8,60 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,60 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 10,66 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1015143-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS humidifier Ronin"
ABS humidifier with wooden look. With color-changing led lights. For rooms up to 25m2. Delivered without liquid, add your own water or fragrance. Two sponges included for better performance, one installed and one refill. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 53 x 54 x 26 cm |
| OuterCartonDimension: | 53 x 54 x 26 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10.3 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.3 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1050 |
| Ύψος: | 100mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8479899790 |
| Βάρος: | 118g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 98mm |
| Πιστοποιητικά: | EMC (EN 301 489-1), D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA, PAHs, RoHS, BSCI |
| Πλάτος: | 100mm |
| Υλικός: | ABS, PP |
Σύνδεση