ABS hobby knife Julien
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,25 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,25 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,31 € |
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 43 x 31 x 20 cm |
| OuterCartonDimension: | 43 x 31 x 20 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.64 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.6 |
| QuantityOnPallet: | 30000 |
| Ύψος: | 7mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8211920000 |
| Βάρος: | 8g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 77mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, Nickel, PAHs, Phthalates, Lead, BSCI |
| Πλάτος: | 24mm |
| Υλικός: | ABS, Steel |
Σύνδεση