ABS hobby knife Eden
Από
0,23 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,28 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,28 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,35 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8735-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS hobby knife Eden"
ABS box cutter with 13 blades.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 60 |
| OuterBoxDimension: | 42 x 30 x 29 cm |
| OuterCartonDimension: | 42 x 30 x 29 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.71 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14.4 |
| QuantityOnPallet: | 28800 |
| Ύψος: | 9mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8211920000 |
| Βάρος: | 11g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 127mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Πλάτος: | 16mm |
| Υλικός: | ABS, Carbon Steel, POM |
Σύνδεση