ABS headlight Mina
Από
5,95 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 7,34 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 7,34 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 9,10 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-709344-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS headlight Mina"
ABS headlight with one LED and a COB light. Switch between the different lights with the click of a button. Light can be tilted for aim and detaches easily from the headband. Rechargeable via USB-C port.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 38 x 33 x 31.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 38 x 33 x 31.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10.97 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 3000 |
| Ύψος: | 41mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 83mm |
| Πιστοποιητικά: | Battery 2006/66/EC, 2013/2/EU, RoHS, IEC 62471, D.o.C EMC/CE, EMC, PAHs, UN38.3, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Πλάτος: | 50mm |
| Υλικός: | ABS, Nylon, Iron, Silicone |
Σύνδεση