ABS head light Marisa
Από
4,38 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,41 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,41 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,71 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-4803-032999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS head light Marisa"
ABS head light with eight LED lights and strap for size adjustment. Batteries included.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | UM4-AAA-LR03 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 10 |
| OuterBoxDimension: | 35.5 x 31.5 x 35 cm |
| OuterCartonDimension: | 35.5 x 31.5 x 35 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.93 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 3.9 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1800 |
| Ύψος: | 50mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000 |
| Βάρος: | 65g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 72mm |
| Πιστοποιητικά: | Battery 2006/66/EC, PAHs, RoHS, AZO Dyes/Amines, MSDS, Safety Data Sheet (SDS) |
| Πλάτος: | 50mm |
| Υλικός: | ABS, LED |
Σύνδεση