ABS head light Kylie
Από
3,33 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,11 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,11 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,10 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-4807-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS head light Kylie"
ABS head light with five LED lights and adjustable strap. Batteries included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | UM4-AAA-LR03 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 24 |
| OuterBoxDimension: | 35.5 x 24 x 39.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 35.5 x 24 x 39.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 120 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.99 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.64 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 4320 |
| Ύψος: | 38mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000 |
| Βάρος: | 55g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 58mm |
| Πιστοποιητικά: | EMC, D.o.C EMC/CE, Battery 2006/66/EC, IEC 62471, PAHs, RoHS, AZO Dyes/Amines, MSDS, EN 62471:2008 (LVD), Safety Data Sheet (SDS) |
| Πλάτος: | 41mm |
| Υλικός: | ABS, LED |
Σύνδεση