ABS hair brush with mirror Meghan
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,02 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,02 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,26 € |
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 46 x 22 x 40 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 22 x 40 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 300 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 8400 |
| Ύψος: | 24mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9603293000 |
| Βάρος: | 39g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 208mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Πλάτος: | 40mm |
| Υλικός: | ABS, Nylon, PVC |
Σύνδεση