ABS flashlight Keira
Από
2,09 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,58 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,58 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,20 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-709302-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS flashlight Keira"
ABS COB flashlight with wrist strap.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | UM4-AAA-LR03 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 34.5 x 25 x 38 cm |
| OuterCartonDimension: | 34.5 x 25 x 38 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.86 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 6000 |
| Ύψος: | 32mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 97mm |
| Πιστοποιητικά: | EMC, IEC 62471, RoHS, Battery 2006/66/EC, 2013/2/EU, PAHs, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Πλάτος: | 32mm |
| Υλικός: | ABS, Nylon, Iron, Silicone |
Σύνδεση