ABS first aid kit Juan
Από
1,63 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,01 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,01 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,49 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1047-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS first aid kit Juan"
First aid kit in a polyester (210D) drawstring pouch. Including: five plasters, two alcohol pads, a damp cloth, a desinfectant cloth, and a bandage. This product may only be sold and delivered within the European Union.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 52 x 40 x 26.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 52 x 40 x 26.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 4.9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 3.8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 4800 |
| Ύψος: | 5mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3006500000 |
| Βάρος: | 21g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 120mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, EN ISO 13485:2016 |
| Πλάτος: | 115mm |
| Υλικός: | ABS, Polyester 210D |
Σύνδεση