ABS extendable charging cable Jared
Από
3,43 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,24 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,24 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,26 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-976586-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS extendable charging cable Jared"
ABS extendable charging cable with bamboo details. With USB-C, lightning, and USB-A. Individually packaged in a brown cardboard pouch.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 46.8 x 34.5 x 25.2 cm |
| OuterCartonDimension: | 46.8 x 34.5 x 25.2 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 400 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.3 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 10000 |
| Ύψος: | 15mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8504409590 |
| Βάρος: | 32g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 155mm |
| Πιστοποιητικά: | EMC, D.o.c. EMC/UKCA, PAHs, RoHS, Formaldehyde, PCP, SCCP |
| Υλικός: | ABS, TPE, Bamboo, Alluminium alloy with chrome plated |
Σύνδεση