ABS emergency hammer Erika
Από
2,00 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,47 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,47 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,06 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1097565-007999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS emergency hammer Erika"
ABS emergency hammer, including white LED light (switch on/off), integrated seatbelt cutter, and window hammer. The hammer is protected with a rubber tip. Individually packaged in a brown carton box.
| Colour: | Orange |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | Cell-LR41 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 20 |
| OuterBoxDimension: | 38.5 x 30 x 32 cm |
| OuterCartonDimension: | 38.5 x 30 x 32 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 80 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 2800 |
| Ύψος: | 24mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8205200000 |
| Βάρος: | 126g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 135mm |
| Πλάτος: | 75mm |
| Υλικός: | ABS, Stainless steel, PP |
Σύνδεση