ABS electric hand fan Oren
Από
3,69 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,56 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,56 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,65 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1202839-018999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS electric hand fan Oren"
ABS electric hand fan with a 600 mAh battery and a Type-C charging port, including charging cable, making the fan rechargeable. Includes a stand for upright positioning and can be used separately while traveling. The fan offers three speed modes. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Light Blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 37.2 x 31.6 x 54 cm |
| OuterCartonDimension: | 37.2 x 31.6 x 54 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.17 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.58 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1800 |
| Ύψος: | 140mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8414510090 |
| Βάρος: | 93g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 60mm |
| Πλάτος: | 50mm |
| Υλικός: | ABS, PP |
Σύνδεση