ABS electric frother Peregrine
Από
7,18 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 8,87 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,87 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 11,00 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1204137-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS electric frother Peregrine"
ABS electric frother with a stainless steel tool, a 500 mAh battery, and a Type-C charging cable (rechargeable). Operates at a rotation speed of 10,000 rpm, suitable for frothing milk or protein. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 54 x 45 x 26 cm |
| OuterCartonDimension: | 54 x 45 x 26 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 120 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 16.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 15.8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 2400 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8509800000 |
| Βάρος: | 100g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 230mm |
| Υλικός: | ABS, PVC, Stainless Steel 304 |
Σύνδεση