ABS electric bottle opener Fiza
Από
21,11 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 26,06 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 26,06 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 32,31 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8657-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS electric bottle opener Fiza"
ABS electric bottle opener with matt finish. Two silver push buttons operate the opener and the stand doubles as foil cutter. Batteries included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 4 |
| Battery Type: | UM3-AA-LR6 |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 54 x 30 x 39 cm |
| OuterCartonDimension: | 54 x 30 x 39 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 20 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.23 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.52 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 320 |
| Ύψος: | 270mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8205510000 |
| Βάρος: | 431g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | MSDS, D.o.C EMC/CE, EMC, PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση