ABS electric blender Santosh
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 28,48 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 28,48 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 35,32 € |
| Επιλογή: | Standard option |
|---|---|
| Χρώμα: | Black |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 66 x 26.5 x 26.8 cm |
| OuterCartonDimension: | 66 x 26.5 x 26.8 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 24 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.1 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.5 |
| QuantityOnPallet: | 576 |
| Ύψος: | 235mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8509400000 |
| Βάρος: | 561g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | EMC, D.o.C EMC/CE, PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, Phthalates, SVHC's, Bisphenol A (BPA), Food Safe, MSDS, Safety Data Sheet (SDS), UN38.3, LFGB, SCCP |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Υλικό: | ABS, PC, Stainless steel 301 |
Σύνδεση