ABS dynamo torch Tristan
Από
1,68 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,07 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,07 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,57 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-4532-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS dynamo torch Tristan"
ABS dynamo self-charging torch with two LED light and wrist straps. Patent: EU Nr. 363627-0002
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | Cell-LR41 |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 20 |
| OuterBoxDimension: | 58.5 x 32.5 x 27 cm |
| OuterCartonDimension: | 58.5 x 32.5 x 27 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 15.17 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 4000 |
| Ύψος: | 26mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000 |
| Βάρος: | 59g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 100mm |
| Πιο περιζήτητο: | ναι |
| Πιστοποιητικά: | IEC 62471, D.o.C EMC/CE, EMC, PAHs, RoHS, AZO Dyes/Amines, Safety Data Sheet (SDS) |
| Πλάτος: | 51mm |
| Υλικός: | ABS, Nylon |
Σύνδεση