ABS digital shower timer Kendrick
Από
2,38 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,94 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,94 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,65 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-966254-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS digital shower timer Kendrick"
ABS digital shower timer with suction cap on the back, and push button on the front.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 1 |
| OuterBoxDimension: | 40 x 34.5 x 28.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 34.5 x 28.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 6000 |
| Ύψος: | 13mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924900090 |
| Βάρος: | 28g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 72mm |
| Πιστοποιητικά: | Safety Data Sheet (SDS), RoHS, Battery 2006/66/EC, EMC, D.o.c. EMC/UKCA, D.o.C EMC/CE, Waterproof/water resistant, BSCI |
| Πλάτος: | 56mm |
| Υλικός: | ABS, Iron |
Σύνδεση