ABS cooking timer Nalani
Από
3,04 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,75 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,75 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,65 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-4430-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS cooking timer Nalani"
Plastic kitchen timer with minute and second modes, includes a magnetic back. Batteries included.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | UM4-AAA-LR03 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 38 x 29.5 x 31.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 38 x 29.5 x 31.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.2 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 8000 |
| Ύψος: | 18mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9105110000 |
| Βάρος: | 49g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 60mm |
| Πιστοποιητικά: | Sea-Safe Transport of Goods, Air-Safe Transport of Goods, Battery 2006/66/EC, PAHs, RoHS, EMC, D.o.C EMC/CE, MSDS, BSCI |
| Πλάτος: | 60mm |
| Υλικός: | ABS, LCD |
Σύνδεση