ABS charging cable Pierre
Από
0,40 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,40 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,40 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,50 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8527-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS charging cable Pierre"
Charging cable with ABS key holder. The cable has a USB and Lightning connector. Cable length: 22 cm.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 44.5 x 29 x 28 cm |
| OuterCartonDimension: | 44.5 x 29 x 28 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 400 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 4.66 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 4 |
| Outlet: | ναι |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 9600 |
| Ύψος: | 10mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8544429000 |
| Βάρος: | 10g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 120mm |
| Πιστοποιητικά: | PAHs, RoHS |
| Πλάτος: | 15mm |
| Υλικός: | ABS, Metal, TPE |
Σύνδεση